ForumForum  PortailPortail  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 [Ofert] Per instalimin e hostit tuaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CrackerByNumri i postimeve : 23
Join date : 17/10/2008

MesazhTitulli: [Ofert] Per instalimin e hostit tuaj   Fri Oct 17, 2008 5:26 am

Instalimi i vBulletin Në Hostin Tuaj
--------------------------------

Kushtet:


Kodi:
1. Mund të kërkoni pa postime
2. Nuk duhet te keni ndonje verejtje nga staffi TXSHCK
3. Keni te drejte vetem nje here me kerkua
4. Te dhenat e ftp dhe databazes mi dergoni ne pm pastaj kur ja instaloj ju lajmeroj ketu
5. Mos beni chit chat sepse nuk ja u instaloj


ASG-CREW
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
[Ofert] Per instalimin e hostit tuaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: (....::::ASG-Crew Sherbimet::::....) :: ASG-Crew Sherbime Falas-
Kërce tek: