ForumForum  PortailPortail  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 [OFERT] Plote Nga Une

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Restart-1scNumri i postimeve : 7
Join date : 20/10/2008

MesazhTitulli: [OFERT] Plote Nga Une   Mon Oct 20, 2008 5:55 pm

Oferta 1 :

Rasseller per domaine .com .net .org
Duhet ti keni 800 poste
0 verejtje nga stafi
Pranoj 2 kerkesa ne dit

Si ta kerkoni

Kodi:
Jepni 1 msn psh msnjuaj@hotmail.com
Dhe do tju vin te dhenat e rassellerOferta 2:

Host tek altervista.org qe plotsohen
Duhet ti keni 300 poste
0 verejtje
Pranoj 2 kerkesa ne dit

Si te kerkoni:

Kodi:
Per te kerkuar kerkoni kshtu
www.webi.altervista.org dhe msn juajOfert 3:

Proxy ofert
Duhet ti keni 50 poste
Te mos keni verejtje
nga stafi
Proxyt punojn 100 %
Pranoj 10 kerkesa ne dit
Proxy u va qoj ne pm


Ju mundeni me kerku 1 nga keto te gjitha ofertat
Antaret me grad skan te drejt me kerkuVetem Ne HSG-TEAM.TK****
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
[OFERT] Plote Nga Une
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: (....::::ASG-Crew Sherbimet::::....) :: ASG-Crew Sherbime Falas-
Kërce tek: