ForumForum  PortailPortail  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 RRit shkronjat e Nick name ne MSN

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KiMiCRackNumri i postimeve : 5
Join date : 17/10/2008

MesazhTitulli: RRit shkronjat e Nick name ne MSN   Sat Oct 18, 2008 12:12 am

Rrit shkronjat e nick name ஜ๑ vetem e qet para shkronjav dhe rriten shkronjat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
RRit shkronjat e Nick name ne MSN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: (....::::Msn , Yahoo , Skype , Paltalk ,.. Chat Etj Etj.. Programe::::..) :: MSN Messenger-
Kërce tek: