ForumForum  PortailPortail  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Mbush pare vetem duke e lene Pc-en Te Ndezur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CrackerDoniNumri i postimeve : 14
Join date : 17/10/2008

MesazhTitulli: Mbush pare vetem duke e lene Pc-en Te Ndezur   Fri Oct 17, 2008 11:52 pm

eshte nje website, i cili mundson qe nqofse leni pc-n tuaj dhezur, dhe nje faqe te internetit te hapur,
do te fitoni ne fillim per nje or 0.45$, dhe pastaj shkon duke u rritur, maximumi eshte 0.75$/ORA,
Parat mund ti dergoni ne paypal (hapet shum leht, dhe eshte FALAS www.paypal.com )
E si ta beni ket?

do tju tregoj un ne vazhdim..

1.
Se pari vizitoni ket link : REGJITROHU
Dhe do te shihni diqka si kjo, Klikoni SIGN UP nga ana e majt.

.
2.
Mbushini te dhenat, EMRI, PASSWORDI, EMAILI, DATA E LINDJES,
VEJE TIKUN, DHE KLIKO SIGN ME UP

3.
Mbushini edhe te dhenat te tjera te cilat NUK jan shum te rendesishme,

4.
Edhe ktu zgjedhni nje pytje dhe shkruani nje pergjejgje qe se harroni.
(vlen nqofse e harroni passwordin per ta kthyer),
.
5.
Tani shkojm tek OPTIONS per ti ja dhen accountin e PAYPAL,
Pagesa behet me daten 15, te qdo muaji,
Dmth nqofse keni 20 dollar, me daten 15 do te kalojn nga sajti ne PAYPALIN tuaj.
REGJISTRIMI DHE KONFIGURIMI PERDUNDOJ
6.
Tash jemi te pjesa ku ne fitojm te holla $$$$$$ .
kliko ne anen e majt EARN MONEY , dhe VINI TIKUN tek I AGREE.....
7.
pastaj klikojm tek shkronjat me njgyr PORTOKALLT,
ku shkruna "CLICK HERE TO START SURF JUNKY BROWSER!"
8.
Dhe ketu shohim se sa kam fituar un, per nje or te kaluar ne ket webfaqe,
pa dyshim qe kam accountin tjeter, ne te kam rreth 84$, por ky ishte aj qe e hapa
per ta ber tutorialin
PRA JA KU E KENI MUNDSIN, SA RRINI TON DITEN NE MSN, LEJENI EDHE NJE FAQE
TE HAPUR DHE FITONI "PAK" TE HOLLA....
Cracker DonI!...ASG
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mbush pare vetem duke e lene Pc-en Te Ndezur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: (....::::ASG-Crew Panelli i Kontrollit::::....) :: Hacking & Security-
Kërce tek: