ForumForum  PortailPortail  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 qe programi per me ja qel kameren pa e dit hiq :D

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CrackerDoniNumri i postimeve : 14
Join date : 17/10/2008

MesazhTitulli: qe programi per me ja qel kameren pa e dit hiq :D   Fri Oct 17, 2008 11:42 pm

JA DHE VIDEO YUTUBE SE SI FUNKSIONON:Programi

https://www.youtube.com/watch?v=0Qp8z...eature=related
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
njeru
VizitorMesazhTitulli: nejrii   Sat May 08, 2010 1:55 pm

ahhah shumm mir njerii ahah me ja lshu femnav ahahahahha?Very Happy:D:D:D:Very Happy::Very Happy:D lol! Very Happy Razz farao study study study study study study study javascript:emoticonp('sunny')scratch lol! lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
my
VizitorMesazhTitulli: my   Sun Jan 02, 2011 8:48 pm

a mundesh me e qit videon dikund tjeter se ne youtube nu po e qel ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: qe programi per me ja qel kameren pa e dit hiq :D   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
qe programi per me ja qel kameren pa e dit hiq :D
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: (....::::Msn , Yahoo , Skype , Paltalk ,.. Chat Etj Etj.. Programe::::..) :: MSN Messenger-
Kërce tek: