ForumForum  PortailPortail  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shevchenko: Më ka munguar kjo atmosferë te Chelsea

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CrackerArianiNumri i postimeve : 57
Join date : 17/10/2008

MesazhTitulli: Shevchenko: Më ka munguar kjo atmosferë te Chelsea   Fri Oct 17, 2008 8:33 pm

Sulmuesi i Milanit, Andriy Shevchenko, ka thënë se atij i kishte munguar Serie A dhe Milani gjatë kohës së qëndrimit te Chelsea, ndërsa pas rikthimit ai dëshiron t’i rrëmbejë sërish zemrat e tifozëve kuqezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shevchenko: Më ka munguar kjo atmosferë te Chelsea
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: (....::::DISKUTIME SHOQERORE::::....) :: Sport-
Kërce tek: