ForumForum  PortailPortail  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Televizjon trasmetuar në internet (6xShqipe)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CrackerArianiNumri i postimeve : 57
Join date : 17/10/2008

MesazhTitulli: Televizjon trasmetuar në internet (6xShqipe)   Fri Oct 17, 2008 8:25 pm

Televizjon trasmetuar në internet ( me 6 stacjone Shqiptare) (Online TV)Ky program ben te mundur transmetimin e disa kanaleve botrore nepermjet internetit 24/7 si dhe disa nga radjot nderkombtare.

Ktu perfshihen rreth 850 stacjone rreth globit si dhe 1500 stacjone radiosh

Kanalet televizive Shqiptare qe transmetohen jane:

ALSAT
RTK
TELENORBA
Top Channel
Vision Plus


Online TV Player lets you watch 850+ free Internet TV and listen 1500+ free online radio stations on your PC. It allows watcher to watch directly into TV without having to experience the annoyances of a Web site (like slow-loading pages and pop-up ads). No additional equipment required. Online TV Player support both Windows Media and Real Video. You can play most of stream formats in one program. It can set the screen window to any size that you want. It supports full-screen mode too.Mund ta shkarkoni këtu
Download Online TV Player
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Televizjon trasmetuar në internet (6xShqipe)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: (....::::Qendra Për Mësime Të Tjera::::....) :: Windows-
Kërce tek: