ForumForum  PortailPortail  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Tipe dhe Trika ne Google

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CrackerArianiNumri i postimeve : 57
Join date : 17/10/2008

MesazhTitulli: Tipe dhe Trika ne Google   Fri Oct 17, 2008 8:16 pm

Kët metod un e perdori gjithëher kur dua te kerkoj program,çelsa,mp3 ,etj.
E shkruaj programin e plot qe e kerkoj dhe le pak zbrastirë dhe pastaj
shkruaj rapidshare.de apo megaupload.com.

Edhe me te mira HEHEH
RespeCT ARIANI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Tipe dhe Trika ne Google
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: (....::::ASG-Crew Panelli i Kontrollit::::....) :: Tutorials-
Kërce tek: