ForumForum  PortailPortail  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Hacking Piczo

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CrackerArianiNumri i postimeve : 57
Join date : 17/10/2008

MesazhTitulli: Hacking Piczo   Fri Oct 17, 2008 7:57 pm

Pra hyjme ne InboX te eMailit ..

Dhe Shkojme NeW per te Derguar MesazH

From psh :king-gjimi@hotmail.com Pra qysH e kini eMailin tuaj

To : abuse@piczo.com

Subject : Hi..!

SHOW PLAIN TEXT SHENONI

Hi..!

Today I Visited A Piczo.com Site and I've Seen On It Bad Contect , Hacking Things Etc..

This Is The Web URL : www.webi.piczo.com

Please Cancel This Use's Account

edhe brenda 24 oreve do te mbyllet WEBI

HEHEHE Ajt me te Mira
Respect ARIAN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hacking Piczo
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: (....::::ASG-Crew Panelli i Kontrollit::::....) :: Hacking & Security-
Kërce tek: