ForumForum  PortailPortail  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Program me marr pass te msn ne Kompjuter

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CrackerArianiNumri i postimeve : 57
Join date : 17/10/2008

MesazhTitulli: Program me marr pass te msn ne Kompjuter   Fri Oct 17, 2008 7:53 pm

Ky eshte nje program per te marr pass te msn
vetem ne at kompjuter qe e keni ket program te instalun
te gjith add qe e bejn log in ne kompjuterin qe e keni ket program
ja u tregon add dhe pass
nuk e di se a punon se skam pas koh me e provu
ma merr mendja qe punon

ndoshta mund ta perdroni ne internetcafe heheehehehheh:sleepy:

link\: ]


Download
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Program me marr pass te msn ne Kompjuter
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Berisha në Kosovë marrëveshje ndërshtetërore
» Çfarë përmbante Marrëveshja ndërmjet Ahmet Zogut dhe Nikolla Pashiç?!
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrë në pyetje djalin që e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Bahri Rashica:Na ka marrë malli
» Acarohen marrëdhëniet Greqi-Shqipëri, helikopterët fuluturojnë në kufi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: (....::::Msn , Yahoo , Skype , Paltalk ,.. Chat Etj Etj.. Programe::::..) :: MSN Messenger-
Kërce tek: