ForumForum  PortailPortail  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rregullat e Forumit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CrackerByNumri i postimeve : 23
Join date : 17/10/2008

MesazhTitulli: Rregullat e Forumit   Fri Oct 17, 2008 5:23 am

Lexoni qdo antare

1.Jo ofendime Vizitor dhe Antar te nderuar, para se te filloni te postoni nje here hidhjani nje sy rregullave te forumit!apo sharje personale ndaj anëtarëve të Forumit
Ndalohen rreptësisht postimet që kanë për qëllim të shajnë me fjalë ofenduese drejtpërdrejt ndonjë antarë të forumit. Shkelja e kësaj pike do sjellë si pasojë paralajmërimin për heqje e së drejtës së postimit në Forum ose në përjashtim definitiv nga Asg-Crew
2.JO CHIT - CHAT në Forum
Të dallojmë temat me natyrë serioze prej atyre argëtuese Hacking” ose “Exploit”, "Hacking" nuk është temë argëtuese... për këtë keni rubrikën “Bisedë e Lirë”). Janë të ftuar të gjithë anëtaret që para se të postojnë në Forum ti përmbahen temave ku ata postojnë. Në rast të kundert postimet e tyre do të editohen ose do të fshihen komplet nga Forumi.
3.JO postimeve pornografike në Asg-Crew
Forum Ndalohen postimet me përmbajtje pronografike (shkrime, foto, lidhje në faqe të tilla). Shkelja e kësaj pike do të sjelle si pasojë paralajmërim për heqjen e së drejëts së postimit në forum.
4.Duhet të respektoni mendimin ndryshe!
Nëse e keni të vështirë të pranoni mendimin ndryshe dhe mundoheni të impononi mendimet tuaja me forcë, sinqerisht, ju jeni në vendin e gabuar Asg-Crew
nuk eshte forumi juaj.
5.Temat e njëjta (me të njëjtën tematikë) - BASHKOHEN, TRASFEROHEN ose FSHIHEN
Postimet duhet ti përkasin temës përkatëse si dhe gjithashtu temat e reja duhen ti përkasin kategorisë përkatëse. Në rast të kundërt postimi do ndryshohet ose fshihet, ose tema do të transferohet.
6.Postimet e Mesazheve janë pronë e ASG-CREWForum -it

7.Postimet e Mesazheve janë pronë e AsgCrewForum -it
Qdo postim konsiderohet pronë e Forumit dhe si e tillë i perket Forumit të vendos se çdo bëhet me to. Në rast se keni ndonjë koment personal për ndonjë postim, mund të kontaktoni Stafin e Forumit (Admin dhe Mod).8.Nuk lejohen reklamat ose propaganda!
Reklama e gjëra të paautorizuara në Asg-crew9.Përmbajtja e Temave Stafi administrativ dhe moderues nuk mban ASNJË përgjegjësi për temat e hapura nga anëtarë të ndryshëm rreth opinioneve të tyre, por merr masa kur temat e hapura apo postimet e bëra janë KUNDËR rregullores së Forumit.10.Kërkoj, Ndihm, Patjeter.
Nëse ju nevojitet dicka me rëndësi pa marrë parasysh në cilin forum jeni dhe kërkoni atëherë sipas rregullave ju lutem shkruani në titullin e postimit çfarë kërkoni dhe para titullit në thojza apo kllapa që ju


11.Ndalohen temat "Hacking" qdo tem qe do te postohet "ne qoftese keni hackuar ndonje web apo email do te shkoje ne shport tema menjeher...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rregullat e Forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: (....::::Rregullat ne Forum::::....) :: Rregullat e Forumit-
Kërce tek: