ForumForum  PortailPortail  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Prish Pc permes MSN

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CrackerArianiNumri i postimeve : 57
Join date : 17/10/2008

MesazhTitulli: Prish Pc permes MSN   Fri Oct 17, 2008 7:53 pm

ja linku vetem ja dergoni victimes permes msn edhe ai sit e prek pason denimi
http:\dhcla.freehostia.com/Virus%20nga%20dhc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Prish Pc permes MSN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anë të mira dhe më shumë pasoja negative

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: (....::::Msn , Yahoo , Skype , Paltalk ,.. Chat Etj Etj.. Programe::::..) :: MSN Messenger-
Kërce tek: