ForumForum  PortailPortail  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ja do msn Te botav se Rrin Online Gjithmon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CrackerArianiNumri i postimeve : 57
Join date : 17/10/2008

MesazhTitulli: Ja do msn Te botav se Rrin Online Gjithmon   Fri Oct 17, 2008 7:51 pm

Ketu i shkruajta disa e-maila robotesh te cilet jane gjithmone online ja ku jan
spleak@hotmail.com
smarterchild@hotmail.com
alice@worldofalice.com
sint@chatmentsint.nl
msn025@myasset.com
buddy@mrmovie.nl
alienchat@hotmail.com
astrobot@botmetro.net
bot@gwaam.com
calculeitor@hotmail.com
bot@liverecipe.net
chatpotato@hotmail.com
comtec_bot@hotmail.co.uk
daayubot@hotmail.com
dfwebbot@hotmail.com


dictionary_bot@hotmail.com
ebay@obot.org
de.encarta@botmetro.net
encarta@botmetro.net
fr.encarta@botmetro.net
es.encarta@botmetro.net
gamesbot@botmetro.net
harmen_groen@hotmail.com
helpdeskbot@hotmail.com
homer.bot@hotmail.com
fordedge@botmetro.net
astro@botmetro.net
lunchbot@hotmail.com
magic8ball@botmetro.net
moviescout@botmetro.net
musebot@live.com
processbot@hotmail.com
pm.consultant@hotmail.com
quizmasterbot@hotmail.com
samplebot@hotmail.com
galgje@msn.com
me@mgamble.ca
bot@clubr.nl
revolutionimserv@hotmail.com
Scholarbot@hotmail.com
tvbot@hotmail.com
windiesbot@hotmail.com
YakSpuiT@hotmail.comKeta jan gjithmone online dhe per ti mashtruar shoket qe ke shume online merri keta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ja do msn Te botav se Rrin Online Gjithmon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: (....::::Msn , Yahoo , Skype , Paltalk ,.. Chat Etj Etj.. Programe::::..) :: MSN Messenger-
Kërce tek: