ForumForum  PortailPortail  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Tekst Logo Gjenerator

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CrackerByNumri i postimeve : 23
Join date : 17/10/2008

MesazhTitulli: Tekst Logo Gjenerator   Fri Oct 17, 2008 5:42 am

--------------------------------------------------------------------------------

Tekst logo gjenerator

Ketu keni dy adresa interesante qe mund beni logo, avatar apo mund te themi screensaver, si te doni quheni vetem duke zgjedhur shablonin (modelin) dhe duke futur tekstin...


Kodi:
1. www.cooltext.com
2. www.reddodo.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Tekst Logo Gjenerator
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: (....::::ASG-Crew Panelli i Kontrollit::::....) :: Internet-
Kërce tek: