ForumForum  PortailPortail  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Beje Mozillen mo te shepejt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CrackerByNumri i postimeve : 23
Join date : 17/10/2008

MesazhTitulli: Beje Mozillen mo te shepejt   Fri Oct 17, 2008 5:41 am

+ Beje mozzillen me te shpejt +
+++++++++++++++++++++++++++++++

1- Klikoni me tastin e djathte te mausit mbi shortcut-in e Firefox-it
2- Zjgjidheni Propertise
3- Pasi te hapet shkoni tek fusha target
4- dhe shtoni " /Prefetch:1" (ne fund te tekstit, pa e fshire taxtin praprak.
5- Teksti do te dukej keshtu C:\Program Files\Mozilla Firezox\firefox.exe" /Prefetch:1
6- Klikoni "Apply"
7- Klikoni "OK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Beje Mozillen mo te shepejt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: (....::::ASG-Crew Panelli i Kontrollit::::....) :: Internet-
Kërce tek: